• Erasmus plus - prázdninová výzva.

• Hoci sa končí školský rok a žiaci sa do školských lavíc vrátia až 2.9.2021, náš projekt Erasmus plus pokračuje ďalej aj cez prázdniny. Spolu s nami doby Tatry, Pieniny, kultúrne pamiatky a priprav TV reportáž - buď ako video alebo prostredníctvom fotografií z miest, ktoré si navštívil. Tešíme sa na vaše práce, tešíme sa na vašu tvorivosť a nápady. Všetkým prajeme požehnané leto plné oddychu a príjemných zážitkov.

• Záver školského roka - čo nás čaká.

• Mesiac jún je v plnom prúde a záver školského roka 2020/2021 sa nezadržateľne blíži. V súvislosti so záverom školského roka dávame do pozornosti nasledujúce oznamy:

• v súvislosti s prípravou finančnej uzávierky v školskej  jedálni bude prihlasovanie na stravu a odhlasovanie zo stravy možné iba do piatku 18.6.2021 do 14,00. Za porozumenie ďakujeme.
            • dňa 25.6. (piatok) bude na škole z organizačných dôvodov riaditeľské voľno.
            • slávnostná sv. omša na záver školského roka (TE DEUM) bude na sviatok sv. Petra a Pavla v utorok 29.6.
            • posledný deň školského vyučovania je streda 30.6.. V tento deň bude strava podávaná vo forme balíčkov a činnosť školského klubu detí bude ukončená o 13,00 hod.

Vedenie Katolíckej spojenej školy sv. Mikuláša.