• Projekt Koľko lásky

• Deti zo všetkých oddelení školského klubu detí sa na prelome novembra a decembra zúčastnili adventného experimentu. Ich úlohou bolo odvážiť, koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok (je to zároveň názov 4. ročníka celoslovenskej dobročinnej zbierky vianočných darov pre seniorov). Počas trvania projektu deti zistili, že to všetko čím naplnili 48 krabíc (samozrejme s podporou svojich rodičov) sa odvážiť ani nedá. Lebo nezištné, dobroprajné, láskavé a starostlivé srdcia detí, to je tá najdôležitejšia váha Vianoc. Do fotogalérie bol pridaný nový album Projekt Koľko lásky.

• U nás je Mikuláš každý deň...

• Touoto cestou chceme vyjadriť poďakovanie všetkým 27 žiakom triedy 5.A na čele s triednou učiteľkou Martinou Bartkovou, ktorí s podporou rodičov zabezpečili materiálnu aj finančnú pomoc pre 3 rodiny v núdzi. Táto následovania hodná aktivita prebehla v spolupráci Gréckokatolíckou charitou, ktorej zástupkyne prevzali spomínané dary presne na sviatok patróna našej školy. Aj toto je cesta ako robiť tento svet lepším. Ďakujeme, že ste s nami.